Additional information
| UPC | 011356326942 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32694 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
Savage Arms 32694 110 Core Tactical Full Size 7mm PRC 5+1 24″ Medium Heavy Fluted Barrel, Arca Rail Forend, Coyote Tan AccuStock w/AccuFit V2 Synthetic Stock, Left Hand
$961.97
Out of stock
| UPC | 011356326942 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32694 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.