Additional information
| UPC | 011356324382 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32438 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5 PRC |
| Capacity | 2 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
Savage Arms 32438 110 Trailblazer 6.5 PRC 2+1 22″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Left Hand
$635.22
1 in stock
| UPC | 011356324382 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32438 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5 PRC |
| Capacity | 2 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.