Additional information
| UPC | 011356324108 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32410 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.50" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
Savage Arms 32410 110 Trailblazer 7mm BC 4+1 16.50″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Right Hand
$635.84
3 in stock
| UPC | 011356324108 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32410 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.50" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.