Additional information
| UPC | 843068151570 |
|---|---|
| Manufacturer | Proof Research |
| Manufacturer Part Number | 151570 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
PROOF RESEARCH ELEVATION MTR 7PRC MDNGHT 20″
$3,699.00
1 in stock
| UPC | 843068151570 |
|---|---|
| Manufacturer | Proof Research |
| Manufacturer Part Number | 151570 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.