Additional information
| UPC | 011356324948 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32494 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 2 + 1 |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 11.2 |





Reviews
There are no reviews yet.